Niečo o mne

Volám sa Jana Bobulová. Mám 34 rokov, milujem prácu s deťmi a naozaj rada objavujem detský svet. Vyštudovala som ekonómiu, no po rokoch práce s číslami som v sebe objavila talent porozumieť detskému svetu. Doslova som prebudila svoje vnútorné dieťa. Dnes je práca s deťmi mojou vášňou. Rada sa s nimi hrám, rada ich počúvam a tiež ich rada fotím (www.janabobulova.sk).

V roku 2008 som zo zvedavosti absolvovala inštruktorský kurz masáže dojčiat v programe International Association of Infant Massage (www.iaim.net) a neskôr som sa stala zakladajúcou členkou Slovenskej asociácie masáže dojčiat, ktorá je členskou organizáciou IAIM (www.masazedojciat.sk). Od roku 2010 pôsobím ako štatutárka tohto občianskeho združenia 

K detskej masáži ma doviedla zvedavosť, no táto práca ma chytila za srdce vďaka nezabudnuteľným pocitom pri pohľade na spokojné dieťatko, ktoré s láskou hladí jeho mamina, alebo pri pohľade na šťastných rodičov, ktorí svojím dotykom pomohli svojmu dieťatku uľaviť od bolesti.

Nepochybujem o tom, že každý milujúci rodič svojím dotykom preukazuje svojim deťom lásku, pomáha nadobudnúť istotu a pocit bezpečia. Masáž nás však účí ako dotyk používať zámerne, vedome a pravidelne pre uvoľnenie, posilnenie zdravia či uzdravenie svojich detí.

Prijmite teda moje pozvanie do sveta láskyplného dotyku, ktorý vám pomôže zapojiť svoje zmysly a intuíciu,    a tak lepšie porozumieť svojmu dieťatku a posilniť jeho pocit bezpečia. Veľmi sa teším na spoločné stretnutia    s vami a vašimi deťmi a som naozaj vďačná za jedinečnú príležitosť byť vaším dočasným sprievodcom na tejto krásnej ceste.

 

Kontakt

Jana Bobulová

0915 758 862

Kde ma nájdete

 

Údaje potrebné pre prihlásenie na kurz
  • Vaše meno, adresa,telefonický a emailový kontakt
  • Krstné meno a vek dieťatka